Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

  • 14 października 2015 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie wręczyli nauczycielom kwiaty i podziękowali za trud włożony w nauczanie.14 października 2015 r. z ... - czytaj dalej
  • Patronem szkoły podstawowej został Henryk Sienkiewicz (1846 – 1916) wybity pisarz, patriota, obywatel Polski i świata, laureat literackiej nagrody Nobla. Nadanie imienia szkole ...Patronem szkoły podstawowej ... - czytaj dalej
  • 2016 ROKIEM HENRYKA SIENKIEWICZA Senat przyjął uchwałę, ustanawiając rok 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza. W uzasadnieniu senatorowie podkreślili: „Henryk Sienkiewicz przez swoją ...2016 ROKIEM HENRYKA ... - czytaj dalej

MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY! – TYDZIEŃ W ZĘBIE

Strona główna » Aktualności » MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY! – TYDZIEŃ W ZĘBIE

W dniach 29.02.2020 r. – 06.03.2020 r. liczna grupa naszej społeczności doskonaliła swoje narciarskie umiejętności, wzmacniała kondycję, kształtowała umiejętności współżycia i współdziałania w grupie, poznawała sposób życia, tradycji i kultury góralskiej i wiele innych, a wszystko to działo się w Zębie ????
Część grupy postawiła w tym roku swoje pierwsze kroki na stoku, a ostatniego dnia popisali się nabytymi umiejętnościami i ogromnym postępem. Wszystko to dzięki niezastąpionym instruktorom z licencjonowanej szkoły narciarskiej, którzy od kilku lat mają nas pod swoimi skrzydłami.
W czasie wolnym od zajęć na stoku nie narzekaliśmy na nudę! Staliśmy się znakomitymi cukiernikami  odwiedzając Cukiernię Artist - tworząc samodzielnie lizaki i cukierki, podziwialiśmy piękno tatrzańskiej przyrody w trakcie licznych spacerów i wędrówek m.in.: z Gubałówki do Zębu, odwiedziliśmy Wielką Krokiew, kino, Krupówki i wiele innych pięknych miejsc.
Nowi uczestnicy wyjazdu, wśród których znaleźli się nie tylko uczniowie, ale i nowi opiekunowie przeszli bojowy chrzest zaliczony oceną POZYTYWNĄ ????  i oficjalnie zostali narciarzami. Ostatni wieczór uczestnicy turnusu spędzili w miłej atmosferze przy ognisku.
W dniu kończącym nasz świetny pobyt w Zębie odbyły się zawody narciarskie – slalom gigant, w którym udział wzięli wszyscy uczestnicy „Białej szkoły”.  Duża ilość atrakcji, świetna pogoda, miła atmosfera oraz malownicze krajobrazy spowodowały, że wszyscy wrócili zadowoleni i deklarowali wyjazd w przyszłym roku.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

czytano: 1921 razy

autor: Ilona Koclęga

data dodania: 2020-03-10 13:06:01

Zespół Szkolno Przedszkolny w Wierbce
ul. Szkolna 3, 42 - 436 Pilica

tel.: 32 67 35 253
e-mail: sekretariat@zswierbka.pl

Wierbka, zespół szkół, pilica, edukacja,
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna